• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Uwaga! Uwaga! Attention! Attention!

{gallery}2021-2022/konkurs/min{/gallery}

Uczniowie naszej szkoły w dniu 21 kwietnia 2022r. zajęli II miejsce w finale konkursu z języka angielskiego „Keep calm and… know English speaking countries”. Organizatorem konkursu było I Liceum Ogólnokształcące w Głownie pod patronatem Starosty Zgierskiego p. Bogdana Jaroty oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Wiktoria Pietrzak, Nikola Rożniata, Victoria Ślusarek i Miłosz Wieteska, a do konkursu przygotowała uczniów nauczycielka języka angielskiego – p.Małgorzata Wieteska. Gościem honorowym, a jednocześnie przewodniczącą jury była p. Agnieszka Włodarska – Frykowska doktor WSMiP UŁ, prodziekan ds. studenckich, która podkreśliła szczególną atmosferę przedsięwzięcia.  

{gallery}2021-2022/konkurs{/gallery}

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
177494

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.