Jesteś tutaj:

Kolejny sukces naszych wokalistek

Piątek 13-go stycznia nie był pechowy dla młodych wokalistek z Zespołu Szkół Publicznych w Mąkolicach. W III konkursie kolęd ,,Płynąca Kolęda” organizowanym przez WODN w Zgierzu jak i w XIV Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Domaniewicach spisały się na medal. Naszą szkołę w obydwu konkursach reprezentowały dwa duety. Pierwszy z nich, w kategorii wiekowej klas IV-VI, tworzyły Wiktoria Kałuża i Patrycja Maciak, które wykonały kolędy "Gdy śliczna Panna” i "Przybieżeli do Betlejem” wyśpiewując w obydwu konkursach II miejsca. Drugi duet tworzyły reprezentantki gimnazjum - Natalia Dałek i Sandra Mitek, które zaśpiewały kolędy "Tryumfy Króla Niebieskiego” i "Z Narodzenia Pana” zdobywając w obydwu konkursach III miejsca. W Domaniewicach w tej kategorii wiekowej I i II miejsca nie przyznano.