• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Aleksandra Sobieszek laureatką

{gallery}2018-2019/konkurs-ekologiczny/min{/gallery}28 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Głownie odbyła się trzecia edycja  Powiatowego Konkursu  Wiedzy Ekologicznej pt. „Współczesne zagrożenia środowiska”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Starosty Zgierskiego. Inicjatorką konkursu była nauczycielka biologii i chemii, pani Marta Polit-Wawrzyn.  

Do zmagań  konkursowych przystąpiło 36 uczniów, którzy reprezentowali  szkoły podstawowe i  gimnazjalne z powiatu zgierskiego. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru. Zakres tematyczny został przygotowany dla dwóch grup wiekowych – szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Po zakończonych zmaganiach konkursowych  uczniowie wzięli udział w warsztatach ekologicznych na temat zanieczyszczenia i ochrony wód, które przygotował i poprowadził  pan Emil Snużka z Fundacji Ecorower.  

Aleksandra Sobieszek, uczennica klasy VIII  osiągnęła bardzo wysoki wynik,  dzięki któremu uklasyfikowała się na  II miejscu. Oli oraz pozostałym uczniom, którzy reprezentowali Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mąkolicach serdecznie gratulujemy wiedzy oraz życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

{gallery}2018-2019/konkurs-ekologiczny{/gallery}

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
177923

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.