• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Wiosenna akcja charytatywna

{gallery}2018-2019/akcja-charytatywna/min{/gallery}Dnia 28 kwietnia, w święto Miłosierdzia Bożego uczennice z klasy VI: Małgosia Dałek, Karolina Łyjak, Amelia Gasik, Wiktoria Kałuża i Wiktoria Berczak zbierały po Maszach Św. fundusze na pomoc dla rodziny z miejscowości Koźle, która ucierpiała z powodu pożaru. Hojność parafian z Mąkolic nie miała granic. Prawie pełne pudełko przekazaliśmy księdzu proboszczowi, który dostarczy je dla poszkodowanej rodziny. Cieszymy się, że nasze Szkolne Koło Caritas mogło włączyć się w akcję miłosierdzia.

 {gallery}2018-2019/akcja-charytatywna{/gallery}

 

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
177929

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.