• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Ostatki 2019

{gallery}2018-2019/ostatki/min{/gallery}Zgodnie z tradycją naszej szkoły koniec karnawału świętujemy hucznie i kolorowo. W tym roku ostatki przypadły we wtorek, 4 marca.  Z tej okazji, od rana,  szkolne  korytarze odwiedzili: rycerze, księżniczki, czarownice, policjanci i wiele innych barwnych oraz ciekawych postaci z bajek czy filmów. Tego dnia odbyła się też zabawa taneczna, na którą z utęsknieniem czekali najmłodsi. Dzieci bawiły wyśmienicie, wyginając się w rytm najpopularniejszych przebojów. W trakcie tańców każdy miał chwilę na odpoczynek i mógł zregenerować siły podczas słodkiego poczęstunku. Zabawę przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami.

{gallery}2018-2019/ostatki{/gallery}

 

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
177949

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.