• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Konkurs „Maryja w życiu bł. Wyszyńskiego” rozstrzygnięty!

{gallery}2021-2022/wyszynski/min{/gallery}

Nasza pani katechetka, Maria Jastrzębowska wraz z księdzem proboszczem Krzysztofem Przybyszem zorganizowali konkurs szkolno-parafialny pod tytułem „Maryja w życiu bł. Wyszyńskiego”. Zainteresowanie dzieci konkursem było spore. Łącznie napłynęło 14 prac. Konkurs był podzielony na trzy kategorie wiekowe: klasy 1-3, klasy 4-6 i klasy 7-8. W pierwszej kategorii zwyciężyła praca Ani Rogalskiej (kl. 2), w kategorii drugiej zwyciężyła praca Zuzi Wieteska (kl. 4) i Zuzi Moszczyńskiej (kl. 6); natomiast w trzeciej kategorii zwyciężyła praca Laury Zjawionej (kl. 7). Nie tylko pierwsze miejsca były nagradzane. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Wszystkie prace naszych uczniów były zaprezentowane w kościele w bocznej nawie. 

{gallery}2021-2022/wyszynski{/gallery}

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
177919

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.