• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Święto Niepodległości

{gallery}2021-2022/11listopada/min{/gallery}

Dania 18 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Pan Daniel Ożóg i pan Dominik Błaszczyk przygotowali spektakl słowno-muzyczny upamiętniający najważniejsze wydarzenia z historii naszej Ojczyzny. Z wielką zadumą i wzruszeniem mogliśmy doświadczyć retrospekcji w czasie minionych epok, kiedy nasza Ojczyzna utraciła i wywalczyła niepodległość. Nasi uczniowie chętnie zaangażowali się w przygotowanie i przedstawienie poprzez śpiew i recytacje wierszy. 

{gallery}2021-2022/11listopada{/gallery}

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
175951

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.