• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Krzyżówka dobrej energii”

Małgorzata Rychlik – uczennica klasy V Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Mąkolicach wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym pt. „Krzyżówka dobrej energii”, którego  organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Opiekunem merytorycznym uczennicy była nauczycielka biologii, pani Marta Polit-Wawrzyn.

 

 Celem Konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej w obszarze efektywności energetycznej oraz wykorzystywania odnawialnych źródeł energii oraz poszerzanie wiedzy, rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości na kwestię ochrony powietrza przed zanieczyszczeniami wśród mieszkańców województwa łódzkiego.

 Małgosi gratulujemy właściwej postawy proekologicznej, natomiast Wszystkich  serdecznie zapraszamy do wspólnej pracy na rzecz ochrony środowiska, w którym żyjemy oraz, w którym będą żyły nasze dzieci i wnuki.

Poniższe  motto niech będzie myślą przewodnią naszych codziennych działań:

„Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci”.

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
177937

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.