• 1_szkola_front_970.jpg
  • 2_szkola_plac_zabaw_970.jpg

Jesteś tutaj:

Uwaga
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Witamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Obchody Święta Niepodległości w klasie 2 i 3

{gallery}2021-2022/dzien_patrioty/min{/gallery}

W dniu 08.11.2021r. w ramach obchodów Święta Niepodległości klasa 2 i 3 wraz ze swoimi wychowawcami p. Aleksandrą Markiewicz i p. Wiolettą Przyżycką zorganizowały Dzień Patrioty. Dzieci i wychowawczynie przyszły w tym dniu ubrane w stroje w barwach narodowych. Integrowały się podczas wspólnych zajęć plastycznych, na których wykonały piękne godła Rzeczpospolitej Polskiej z wykorzystaniem piórek i kolorowych kartonów, a także malowały flagi państwowe. Podczas zajęć słuchały piosenek patriotycznych, a później kilka z nich zaśpiewały. Zajęcia zakończyły się wystawką wykonanych prac i odśpiewaniem hymnu państwowego i wprowadziły uczniów w uroczysty i podniosły nastrój świętowania Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada.

 {gallery}2021-2022/dzien_patrioty{/gallery}

Licznik wejść

Odsłon artykułów:
181322

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.