Jesteś tutaj:

Wigilia klasowa

20 grudnia 2016 r. w klasie II odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne przygotowane przez rodziców, wychowawcę oraz dzieci. Wiele emocji wywołało przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów naszej klasy. Zgodnie z tradycją byli Maria i Józef, była szopka bożonarodzeniowa, trzej królowie i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Nie zabrakło również tradycyjnych kolęd w wykonaniu uczniów przy akompaniamencie muzycznym p. Jana Misztala. W atmosferze życzliwości nastąpiło dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń, a na klasowych ławkach nie zabrakło słodkości i dekoracji przygotowanych przez rodziców. Przy kawie, herbacie, miłych rozmowach oraz wspólnym kolędowaniu czas mijał bardzo szybko. Dla wszystkich było to wyjątkowe przeżycie, które wprowadziło nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Składamy podziękowania dla Rodziców, którzy pomogli w zorganizowaniu tej klasowej Wigilii.